OfertaNasza firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem drewnianych drzwi wewnętrznych pod wymiar. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i firm.

 

Przyjmujemy  zamówienia i ustalamy dogodny termin wykonania pomiarów bezpłatnie w domu klienta. Doradzamy i pomagamy w ustaleniach  wszystkich detali niezbędnych do realizacji zamówienia.

Przy produkcji drzwi podchodzimy do każdego zamówienia indywidualnie wykonując drzwi z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Drewno jest już wcześniej odpowiednio wysuszone i przygotowane dlatego ten etap przebiega szybko i sprawnie.
Gdy już wszystkie drzwi są przygotowane starannie zabezpieczamy je do transportu i ustalamy termin montażu.
Towar dowozimy i montujemy w cenie, dzięki czemu nie obciąży to niepotrzebnie Twojej kieszeni, a przy tym będziesz miał pewność że drzwi zostaną zamontowane właściwie przez wyspecjalizowanych fachowców.
Po zakończeniu montażu dokonujemy wspólnie oględzin, sprawdzamy jakość i poprawność towaru, a następnie finalizujemy rozliczenie.

 

W ofercie posiadamy wiele gotowych realizacji gotowych drzwi. Jesteśmy także otwarci na pomysły naszych klientów.

 

Działamy na terenie całego kraju!

Regularnie jesteśmy na montażach we wszystkich większych miastach Polski: Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź, Opole, Kalisz, Ostrów Wlkp., Kraków, Katowice
Zadzwoń, być może już jutro wykonamy pomiar w Twoim domu!